Ruhsal Şifa ve Hipnoz ile Tedavi

KOZMİK BİLGİ ALANLARI: Düşünceler

 

2908513-dusunmek

08.08.2015

 

Düşüncenin gelişmesi:

Eğer düşünce yeteneğiniz gelişirse önünüze yeni enerji alanları açılacaktır. Bunlara kozmik bilgi alanları diyebilirsiniz. Bu yüksek enerji düzeyleri sizin uyanmanıza, farkındalık kazanmanıza neden olacaktır.

Bu yeteneğiniz geliştiğinde bir “hiçlik” kuyusuna düşersiniz. Bu kuyu farkındalığınızla aydınlanır ve siz gerçeği algılarsınız…

Bu frekansta uzun süre kalamazsınız. Hatta bu süre bazen “anlık” olabilir.

Siz, düşünce değilsiniz. Siz okyanussunuz. Üzerinizde rüzgârlar eser, fırtınalar, kasırgalar patlar ve yağmurlar yağar. Bir süre sonra her şey biter, değişir, yalnız siz kalırsınız.

 

Düşünceler de birer misafirdir. Gelir ve giderler. Siz gökyüzü, düşünceler ise bulutlardır. Onlar size ait değildir. Siz ev sahibi, onlar misafirdir.

Kendinin farkında olmayanlar, kendi mekânlarında misafir konumuna düşerler. Bugün için iyi dediğiniz bir düşünceyi devamlı benimser, rehber edinirseniz, o düşünce ev sahibi olacaktır. Önemli olan düşüncenin kendisi değil, size bıraktığı sonuçtur.

Günümüz bilimi, büyük fizikçi Eddington “Bilim maddeye daha çok girdikçe insan şeylerin düşünceler olduğunu daha iyi anlıyor.” demiştir.

Yıllardır konferanslarda ve yazılarımda bu konulara değinmiş, maddenin düşüncelerin oluşturduğu formlar olduğunu (elektron topluluğu) belirtmiştim. Parapsikoloji ve metapsişik konularla uğraşan dernekler ve kişiler de bunları yıllardır vurguluyorlar.

Bedenimizde bir düşünce formudur. O da bir maddedir ve kullanılıp bırakılacaktır. Gerçek olan insandır. Maddeyi kullanan yönlendiren, insan dediğimiz ruh varlığıdır. Beden, geçici ruh ise ebedidir.

Özetle; her ne kadar “ Bu benim düşüncem, doğru olan budur” desek de hiçbir düşünce orijinal değildir.

“Değişmeyen bir düşünce yok mudur?” derseniz, vardır. İlahi Murad Yaradan’ın değişmez düşüncesidir. Tabii ne kadar anlıyorsak…

Bugünkü bilimin geldiği noktaya göre şunu söyleyebiliriz:

Düşünceler, akşam olduğunda yuvalarına geri dönen kuşlara benzerler. Çıktıkları yere geri dönerler.

Kuantum fiziği, kuantum düşünce tekniği aynı şeyleri söylüyor.

Özetle, ekilen biçilecektir.

Tüm bunları dikkate alarak düşüncelerimize sahip olalım. Mümkün olduğunca “Düşünce, imaj ve irade” üçlüsünü kullanmaya özen gösterelim.

Sevgiler ve mutlu bir hafta sonu dileklerimle,

Hoşça kalın…

Cavit UTKU

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Download Full Premium themes - Chech Here

София Дървен материал цени

Online bookmaker Romenia bet365.ro