Ruhsal Şifa ve Hipnoz ile Tedavi

Değişimin Önemi 2

dusuncenin-onemi

05.09.2015

Geçen haftadan devam,

DÜŞÜNCE

Düşünce insanın birikimidir. Çünkü olmayan şeyi düşünemeyiz. Daha önceki yaşamlarımızda bulunduğumuz enerji düzeyine göre düşünceler üretmiş ve akaşik kayıtlarda saklamışızdır. İşte düşündüğümüz zaman bu kayıtlardan bazı bilgileri alarak yeni yeni düşünceler ürettiğimizi görürüz.

Ancak yanlış bir anlayış olmasın diye özellikle tekrar ediyorum, biz sadece kendi düşüncelerimizi değil, frekansımızı yükselttikçe başka düşünceleri de alırız.

Dünyamızın astralındaki mevcut bilgileri düşünce ve sezgiler yoluyla alabiliriz.

Düşünceler evrenin her tarafını kaplamıştır. Biz buna anlayış getirmesi açısından düşünce denizi de diyebiliriz.

 

Ayrıca Kur-an’ı Kerim’de “Düşüncelerinizden bile mesulsünüz.” sözü vardır.

Çünkü düşünce bir enerjidir. Düşündüğümüz zaman bir enerji salınımı yaparız. Sonrasında bu düşüncelerimize imajlar yükleyerek onları zenginleştiririz. İnsanlığın ihtiyacı olan tüm bilgiler dünya astralında muhafaza edilmektedir.

Dünyada yaşayan varlıklar ancak bu düşünceleri alıp kullanabilirler. Fakat vazifeli varlıklar dediğimiz yüce öğretmenler her ne kadar dünya yasalarına bağlı olarak yaşıyorlarsa da, onların zaman zaman kendi planlarından bilgileri alıp kullandıkları da bir gerçektir.

Şunu kesin olarak bilmeliyiz ki düşüncelerimizden sorumluyuz. Çünkü onlar akşam olunca yuvasına geri dönen kuşlar gibi bize geri döneceklerdir.

Düşünce demişken size düşünce, imaj ve irade üçlüsünü kullanmayı öneririm.

Bir şeyin olmasını istiyorsanız önce düşünecek sonra imajınızla oluşumunu sağlayacak, daha sonra da iradenizle destekleyeceksiniz.

Descartes (Dekart)’ın da söylediği gibi “Düşünüyorum, öyleyse varım.” sözü insanın diğer canlılardan farklı olduğunu ifade etmiştir.

Her ne kadar çok önceden söylenmiş söz ise de bunu ikinci bir ifadeyle taçlandıralım. “Ne kadar geriye bakarsanız, o kadar ileriyi görebilirsiniz.”

Ünlü Romalı şair Virgıl’ın ifade ettiği gibi “Yapabilirler, çünkü yapabileceklerini düşünüyorlar.”

Sizlere tavsiyem,

Düşünce üretin ve oluşması için de düşüncenizi takip edin.

Sevgi ve Selamlarla…

Yasemin Cavit UTKU

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Download Full Premium themes - Chech Here

София Дървен материал цени

Online bookmaker Romenia bet365.ro