Ruhsal Şifa ve Hipnoz ile Tedavi

Cinler ve Şifa

CİNLER VE ŞİFA

Sevgili Okurlarımız,

Son günlerde bana gelen danışanlarım genellikle Cinlerden ve kendilerini nasıl korkuttuklarından söz ediyorlar.

Cinler nedir ve neden bizi rahatsız ederler?

Cinler, Ruh ve Madde arasında iletişim kuramamış ikinci boyutun varlıklarıdır. Onlar Ruh ve Madde arasındaki bir katmanda yaşar ve bizden beslenirler. 

Cinlerin insanları obsede etmelerinin gerçek nedeni, onların da insan bedenini kullanmayı öğrenme istekleridir.  Birçok insanda görülen kendi kendine konuşmalar, halk dilinde “tasallut”(Etki altına almak) denilen tesirlerden

Ötürü dür.

İstanbul’da rastladığım bir danışanım Cinlerle konuşur durumdaydı. Evinde yaşayan yakınları kendisinin gördüğü fakat diğer ev halkının göremediği bu varlıklarla bir arada yaşamaktan korku içindeydiler. Çocukları boşluğa bakarak birileriyle konuşuyor, zaman zaman onlarla tartışıyor, bazen onlara kızıyor, bazen de onlarla gülüyordu. Bu alışılmadık yaşantı hem anne ve babayı hem de kız kardeşini çok korkutmuştu.

 

Bunun üzerine evlerine gittiğimde aile “biz salonda oturalım siz odada çalışın, çünkü o ortamda bulunmak istemiyoruz” dediler. Bende çocuğu karşıma oturtup, cinlere “hoş geldiniz” diyerek çalışmaya başladım.

Buraya kadar her şey normaldi fakat bundan sonra savaş başladı. Bu tür karşılaşmalara alışık olduğum için orayı kendi rızalarıyla terk etmelerini önerdim. On sekiz yaşındaki genç tamamen onların etkisinde ve bitkin durumdaydı.

Cinler kendi rızalarıyla bulundukları ortamdan kolay ayrılmazlardı ancak zoru gördüklerinde gitmek mecburiyetinde kaldılar. Onların bu genci obsede etmelerinin başlangıcı arkadaşlarından duyduğu üzere kendi kendine Ruh çağırma seansına heves etmiş olmasıydı.

RUHSAL ŞİFANIN UYGULANMASI:

Önce şifacı dediğimiz kişinin gerçekten şifa verebilmesi için Ruhsal Âlemde bir Planla ortak çalışması gereklidir. Kendi başlarına şifa verenler kendilerinde mevcut olan enerjiyi kullanabilirler ancak onları aşan istisnai durumlarda bu enerji de yetmez olabilir. Bu nedenle gerçek şifa bir Planla ortak çalışmadır.

SONUÇ:

Bakırköy’de yaşayan aile artık yaşama yeniden dönmüş gibi mutlu bir hayat sürmektedirler. Tabi ki bir yıldan fazla bir süre bu acıyı ve korkuyu yaşamış olmaları onlar için kolay unutulmayan bir süreçtir.

 Siz siz olun böyle durumlarda mutlaka bir uzmana başvurunuz. Aksi halde yıllar sürecek bir obsesyonla yüzleşmiş olursunuz.

Ne yazık ki uzmanını bulamayan ve bazı kişilerin sözlerine inanan birçok aile daha kötü ve acınacak durumlara da düşüyorlar.

Üzülerek onlardan bir tanesini Bakırköy Sinir Hastalıkları Kliniğinde ziyaret ettim. Görüntü içler acısıydı. Çok geç kalınmış olan bu olay çırılçıplak dolaşan kişilerin bir arada bilinçsizce dolaşmalarına kadar varan vahim bir durumdu.

Bu aile benim Yurtdışında olduğumu sandıklarından ve başka bir kişiyi de tanımadıklarından bu duruma düşmüştü.

Böyle durumlarda lütfen gecikmeden bir uzmandan yardım istemenizi tekrar hatırlatmak isterim.

DUYURU: Her Salı akşamı saat 20.15’de Parapsikoloji ve Ruhsal Araştırmalar Derneğimizin Canlı Yayını  https://www.youtube.com/channel/UC98iu9fIUR6OTgh0NjvAdwA adresimizden takip edebilirsiniz.

Sevgi ve Selamlarımla

Yasemin Cavit Utku

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Download Full Premium themes - Chech Here

София Дървен материал цени

Online bookmaker Romenia bet365.ro