Ruhsal Şifa ve Hipnoz ile Tedavi

Yaşadıklarımız

sondevirler30.11.2015

Son günlerde kime hatırını sorsam, mutsuzluğundan ve sıkıntılarından söz ediyor... Bir şeylerin iyi gitmediğinden, açıklık getirilemeyen içsel bir sıkıntının, bir baskının varlığından herkes rahatsız... Nedir tüm bu yakınmalar? Kafamıza vura vura anlatılmak isteneni, anlamamakta hala direniyoruz!

Kâinatta her şey eşitlenmek zorunda. Denge sağlanıyor, fakat bu programda acı da var. Kolay yolu seçmemişiz her nedense... Oysa toplum olarak atalet uykusundan uyanıp, "Hepimiz bütüne ait varlıklarız" diyebilsek, işte o zaman negatif enerji yayınlarını bir anda pozitife çevirmek işten bile değil. Negatif birikimlerin oluşturduğu büyük enerji topunun erimesi için, ne yazık ki büyük şoklara ihtiyaç var...

Bunlara rağmen hala savaş çığlıkları atmaya devam ediyoruz, pervasızca...

 

Kapalı şuur ile benliklere bağlı şuur ile yapılan her uygulama, sonucunu da beraberinde getirir. Altı buçuk milyarlık dünyamızı bir aile gibi; üzerinde yaşayan devletleri de bu ailenin çocukları olarak göremediğimiz sürece; sonuçlar kaçınılmazdır... "Oturduğun dalı kesmek" bu olsa gerek. Bırakın oturduğumuz dalı kesmeyi, altımıza bomba yerleştirip patlayacağı günü bekliyoruz. İnsan rahatını kaçırmakta oldukça ustalaşmış!

Şuurlu varlıklar olarak tüm canlılar arasında ayrıcalığı olan bizler, diğer canlıların yaşamlarından örnek alacak konuma geldik. Onlar da bizi ibretle izliyorlar.

Hepimiz, Ruhsal Âlemin yüksek kademelerinde tohumu atılmış bir planın uzantılarıyız. Plan, karşımıza çıkacak bütün sorunlardan bilgisi olan zekâların eseridir. Artık ruh gücü, seyrek ve dağınık fışkırmalar yerine, bu kez tam kudretiyle dünyaya egemen olmak üzere her yeri kapsıyor. Ruh gücü (Kıyas Bilgisi), insanların şiddeti, savaşı ve bencilliği sona erdirmesine olanak sağlayarak, kendi kendilerini nasıl kurtarabileceklerini öğretecektir.

Umudumuzu yitirmeyelim, plan gerçekleşiyor. Karamsarlığa gerek yok... Bencillik tüm düzensizliğin nedenidir. Bedeli ağır ödenecek bir idraksizliğin, maddi zorluk ve ıstırabını yüklenmiş olan insan­lığın dramından kimse uzak kalamaz. Istırap ve sıkıntının sebebi açıktır: İlahi İrade Yasaları ihlal edilmiştir. Toplum ya da birey, yasa ile kendi arasındaki ahengi bozacak şekilde yaşamış ve tüm yapısında bir dengesizlik oluşmuştur. Dünyanın rahatsızlığı budur. Yaşanan olaylar, negatif ener­jinin yakılması içindir. Yakılması, ruha aktarılması demektir. Maksat, otomatizmadan çıkıp, iradi aksiyonları yerine getirmektir. İradenin devreye girmesi, işlenmiş bilgiyle özgür olarak uyanmak demektir...

Kuşlar gibi özgür olmadıkça, gerçeğe ulaşamayız.

 

Selam ve Sevgiler

Cavit UTKU

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Download Full Premium themes - Chech Here

София Дървен материал цени

Online bookmaker Romenia bet365.ro