Ruhsal Şifa ve Hipnoz ile Tedavi

Yeni Yıl Dileklerimiz

 yeni-yil

Sevgi, Mutluluk, Cesaret ve Delilik Bir Arada...

 

Sevgili Yol Arkadaşlarımız,

Klasik gibi gelecek ama bu da bir gerçek, bir yılı daha iyisiyle, kötüsüyle bırakmak üzereyiz. Gerek kendi bilinçaltımıza gerekse çevremizdekilerin bilinçaltlarına bir sene boyunca bir şeyler ektik durduk.

Tabii ki bunlar önümüzdeki yıl sırasıyla yeşerecekler.

Biz de bu sonuçlarla yüzleşeceğiz.

Her geçen gün, bizden ya bir şeyler götürmekte ya da bize bir şeyler katmaktadır. Farkındalık içinde geçen her gün bizler için birer kazançtır.

Ne yazık ki olaylar içinde olay olarak zamanımızı boşa harcamaktayız.

Yaşamanın tuhaf yönleri vardır, eğer sadece iyinin dışında bir şeyi kabul etmezseniz elinizdeki en iyi o oluyor. Oysa çok daha fazla iyiler bulmak mümkündür.

Yeni bir yıla girmek üzereyiz. Ümit ederim ki bu yıl bizim için kendini bilme, kendini tanıma ve kendini yönetme yılı olsun.

İyisiyle, kötüsüyle birçok bilgiler aldık fakat ne kadarını kullanabildik?

Evimizdeki kitaplıklarda sayısız bilgiler içeren eserlerimiz var. Eğer okumamışsak kitaplarımızla övünmenin hiçbir değeri yoktur. Hatta şunu da söyleyebilirim ki, önemli olan yaşamda veya bir kitap da olsa, önemli olan “çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.”

Yaşadığımız her olay bize yeni bilgiler getirmektedir. Yeter ki biz onları görebilelim. Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir.

Sadece gözlerimiz değil, gönül gözlerimizi de açmak zorundayız. İnsanlara bir şeyleri öğretmek çok güçtür, hatta kolay kolay da öğretemezsin. Ancak, öğrenmeyi kendi içinde bulacağını öğretebilirsin.

2016 yılının bütün dostlarımıza uğurlu ve hayırlı olmasını dilerken, ünlü dâhilerden Peter Drucker’in güzel bir sözünü de paylaşmak isterim.

“Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız, vardığınız yerin önemi yoktur.”

Gene biliyoruz ki hedefsiz gemiye rüzgârlar bile yardım edemez. Amacınız ve hedefiniz olan bir yolda yürümenizi ümit ederken, yeni yılda sağlık, başarı ve huzur dolu günler dilerim.

Yasemin Cavit UTKU

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Download Full Premium themes - Chech Here

София Дървен материал цени

Online bookmaker Romenia bet365.ro