Ruhsal Şifa ve Hipnoz ile Tedavi

Astral Seyahat

11 0

İçinde bulunduğumuz değişim ve geçiş süreci insanlığı yeni bir çağa hazırlamaktadır. Dünyanın her yerinde farkında olsun ya da olmasınlar insanlar bu çağa hazırlanmaktadır. Son yıllarda psişik yeteneklerdeki yoğun artış ve buna duyulan ilgi bu görüşümüzü desteklemektedir.

California Üniversitesi Psikoloji ana bilim dalından Charles T.TART Ph.D.’ın açıklamalarını da dikkate alırsak; ölümden sonra da yaşamaya devam eden bir ruh kavramına ilişkin sorular toplumumuz için büyük öncelik taşımaktadır.  “Bu gün yaşamakta olan binlerce insan kısa bir süre için fiziksel bedenlerinin dışına çıkarak boşlukta var olmayı deneylemiş ve bu farklı durumu rüyalarında veya hayal ürünü bir olgu olarak değil, gerçek anlamda yaşamışlardır.” 
“Benim mesleğimin en tatmin edici başarılarından birisi yetenekli Miss Z ile yaptığım deneysel çalışmalardır ve kendisi beden dışı deneyimlerin bilimsel olarak araştırılması ve bilime mal edilmesi konusunda yeni bir dönemin başlatılmasına yardımcı olmuştur.”

 

Astral seyahat, (şuur projeksiyonu) yani istemli olarak bedenden ayrılma yeteneği kamu oyunu daima etkilemiş bir fenomendir.

Beden dışı deneyimi meydana getirmek için kullanılan tekniklerin çoğu gevşeme, uykuya yakın bir duruma girme, oto hipnoz ya da benzeri tipi şuur durumlarına geçmek üzere odaklanırlar.

Uzun bir gün geçirmişsiniz ve yorgunsunuz. Eve gelirsiniz, TV önünde oturup uyuklamaya başlayınca yastığa başınızı koyduğunuz anda uyuyacağınızdan emin olarak doğru odanıza gidip kendinizi yatağınıza atarsınız. Fakat o da ne aniden ve gizemli bir şekilde kendinizi hiçbir tarafınızı kıpırtadamaz durumda bulursunuz. Kulaklarınızda fışkırma sesleri duymaktasınız. Kapalı göz kapaklarınızın ardında parlak ışıklar çakıp durmaktadır. Sanki yüzmeye benzer hareketler hissedersiniz. Bir saniye sonra gözlerinizi açtığınız zaman kendinizi bedeninizin tepesinde dolanırken bulursunuz.  Bu kuş bakışı bedenden bağımsız hareketinizde odadaki diğer herşeyi inceleyebilirsiniz. Beden sınırlarından tamamen sıyrılmışsınızdır. Eğer böyle bir şey yaşamışsanız bilin ki bunu tek yaşayan siz değilsiniz.

Astral seyahat bilerek de uygulanan bir yöntemdir. Önce gevşeme yolu ile fizik bedenin etkisinden kurtulup, daha sonra bedenden çıkacağınızı imajine ederek bunu başarmanız pek ala mümkündür. Ancak bu tür çalışmalarda konuyu bilen uzman bir kişiden yararlanmak suretiyle böyle bir deney yapılabilir. 
Her ne kadar herkes tarafından kabul görmese de Amerika, Rusya, Bulgaristan, Fransa, İngiltere, Almanya Hollanda gibi ülkelerde bunlar denenmiş uygulamalardır. 

 

Deney  teknikleri

1-Uzanabileceğiniz rahat bir yer bulun
2-Çalışmaya kaslarınızı gevşeterek başlayın. Kaslarınızı sıkın, beşe kadar sayın, sonra gevşetin. Diğer kas gurubuna geçin. Çalışma sırasında kaslarınızı kramp girme düzeyinde sıkmayın. 
3-Bütün dikkatinizi gevşeme üzerinde odaklayın. Zihninizde başka fikirlere yer vermeyin. Kasları gevşetmek, fiziksel olduğu kadar zihinsel bir egzersizdir. 
4-Her kas gurubunu iki kez sıkıp gevşetin. 
5-Bir kas gurubunu sıkarken, bedeninizdeki diğer kısımların sakin ve hareketsiz olmasına dikkat edin. Tüm enerjinizin, o anda çalışma yaptığınız kısımda toplandığını düşünün 
6-Kaslarınızı sıkarken nefes almak, tutarken sayı saymak, kaslarınızı gevşetirken de nefes vermek suretiyle bu uygulamayı yapın. Bu çalışmada gözlerinizin kapalı olması, hızlı gevşeme açısında yararlıdır. 
Bu çalışmaları loş bir odada yapın. 

 

 1. UYGULAMA 
  Gevşemeye önce ellerinizden başlayın.Elinizi yumruk yapın yaklaşık beş saniye tutun ve bırakı
  Aynı uygulamayı kolunuza da yapın. 
  Gevşeme duygusunu içinizde hissetmeye çalışın. 
  Ayaklarınızı parmaklar aşağıya dönük bir şekilde sıkın ve bırakın. 
  Bir kez de parmaklarınızı yukarıya döndürerek sıkın ve bırakın. 
  Aynı uygulamayı bacaklarınıza da yapın. 
  Karın kaslarınızı sıkın ve bırakın. 
  Yüzünüzün gevşemesinde, kaçlarınızı yukarı kaldırın ve bırakın. 
  Çenenizi sıkarak bırakın. 
  Şimdi kısa bir ara verin.

Boyun kaslarınızı sıkın ve gevşetin. Başaramazsanız, çenenizi göğsünüze değdirerek uygulayın. 
Şimdi de konsantrasyonunuzu başınızın tepesine odaklayın ve bedeninizin dışarı doğru sıyrılmaya başladığını düşünün.

 

EK BİLGİLER                                                        

Astral seyahat yapabilme yeteneği size birçok biçimde son derece yarar sağlayabilir. İnsanların sizin hakkınızda gerçekte ne düşündüğünü öğrenebilirsiniz.

Astral seyahatin en önemli yanı; bu seyahatin, Ruhun beden olmaksızın da yaşayabildiğini, yani ölümün bir son olmadığını göstermesidir. Bunun farkına varmak, binlerce kişinin ölüm korkusundan kurtulmasını sağlamıştır.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Download Full Premium themes - Chech Here

София Дървен материал цени

Online bookmaker Romenia bet365.ro