Ruhsal Şifa ve Hipnoz ile Tedavi

Soru Cevap - Ceyda

5.02.2016

Soru : Merhaba ben bugün burun ameliyatı oldum.Genel anestezi ile fakat psikolojik açıdan çok farklı etkilendim.Muhtemelen ameliyat bittiği gibi kendime geldim ve önce hemşireye saati, ne zaman kendime geleceğimi sordum.Yarım saat veya 1 saat dedi.Ardından kat numaramı biri hemşireye soruyordu.Hemşire yanlış söyledi onu düzelltim.O da şaşırdı.Aslında bilincim yerindeydi.Fakat o an hissettiklerim o kadar kötüydü ki.Hayatımın en berbat yarım saatiydi diyebilirim.Gözlerimi açtığımdan itibaren etrafı izlemeye başladım.Aynı astral seyahat lucid rüya deneyimleri gibiydi.Sadece gözlerim gerçek dünyaya açıkdı tek fark buydu.Sanki beni bir yere sıkıştırmışlar gibi bir hüzün vardı içimde.Genelde rüyalarımda bilinçli olurum ve uyanamamak gibi bir problem yaşarım bazen.Sanki o an o anların gerçek boyuttaki halini yaşadım.İçimdeki dehşet korku ve ayriyetten yaşadığım hüznü anlatamam.Ağlamak istiyordum fakat bunu yapamıyordum da sadece istiyordum.İçimden hadi gel artık kendine gel diye söylenip durdum kendime.Uyumaya falan çalıştım fakat pek fayda etmedi.O kadar zor anlardı ki bunu hiçbir kelimeyle anlatamam.Sanki ölüm gibiydi.Uyku felci ve katmanlı rüyalar yaşayan biri olarak bunu o durumlara benzettim sizce de böyle durum mu? Ve bu içsel sıkıntının hala devam etmesini neye bağlamalıyım? Beynimin, bilincimin gerçek ile hayal arasındaki farkı biliyor olduğundan mıdır bu uyanış sırasındaki erken bilinç?

 

Cevap :

Sevgili Okurum,

Siz büyük bir ruhsal deneyim yaşamışsınız. Yazılarınızdan metafizik konularla yakınlığınız anlaşılıyor. Kendinize gelirken yaşadıklarınız sizin için tekamülde bir atlama taşı olmuş. Bundan sonra tam bir farkındalığı seçerek uygulamaya çalışın.

Haftalık notlarınızı mutlaka yazın Sonrasında aydan aya (1 aylık) olarak yazın. Yaşamınızı takip edin. Hatta yönlendirmeye çalışın. Başarılı olacağınıza inanıyorum.

Selamlarla...

Cavit UTKU

Download Full Premium themes - Chech Here

София Дървен материал цени

Online bookmaker Romenia bet365.ro