Ruhsal Şifa ve Hipnoz ile Tedavi

İçsel Gerçeklik

icsel-gerceklik

İçsel gerçeklik deyince; karşımıza bıkıp usanmadan yinelediğimiz kendini bilmek ve farkındalık çıkıyor.

Kendini bilmenin en iyi yolu da, kendi konuştuğunu incelemek ve yakalamaktır. Örneğin; konuşuyorsun ama konuşan kim? İşte bu frekansı yakalayıp yönetmek; içeriğine sahip olmak, o güzelliği yaşamak gerek.

Beşer, programı gereği Yukarının yasalarını, öğretimini alır ve uygulamaya çalışır. Bu uygulama sonucu, muhtaç olduğu tesiri, bilgiyi ve sezgiyi, hatta tahriki de alır. Bunların bir kısmı, varlıkta gizemli bir enerji halinde yaşamı boyunca bir kaynak olarak kalacak, kalan kısmını da kullanacaktır.

 

 

 

Bilgisi ve idraki gelişmiş bir varlık için; telaş, boşuna enerji kaybı söz konusu değildir. O, gerekli çabayı, hiçbir enerji harcamadan gereken yerde kullanır ve karşılığını alır.

Özetle; önünde yürümekte olan zaman şeridi üzerindeki sıralanmış olayları, malzeme ve bilgiyi yeri geldiğinde kullanır.

Sırası gelen bir işi yaparken, sırası kaçan bir iş için boşuna telaş etmez. İşte henüz gelişememiş kimselerin en büyük eksiği budur: Telaşlanır ve panik yaparlar. Bu da EVRENSEL İLKELER ’in işleyişi hakkında yeterli bilgiye sahip olmayışımızdan kaynaklanır.

Biz tüm sorunlarımızı nefsaniyet ışığı altında görüp, yorumladığımız için karşılaştığımız olaylar sürekli olarak bu düzende olmaktadır.

Birey, yapısı gereği ya da eksik bilgisinden ötürü, hep tereddütler içindedir. İstediği, ihtiyacı olan enerji önüne gelir de; bir türlü kullanıp, işlevsel olarak devreye sokamaz.

Eksik olan nedir?

Kuşkusuz ki tam bir teslimiyetin ve iman halinin henüz oluşmamış olmasıdır. Bunun nedeni de kişinin realitesi yani bilgi düzeyidir. Doğaldır ki enerjileri kayba uğratmadan kullanmak, yeri geldiğinde hakkını verebilmek bir düzey meselesi olsa gerek.

İÇ DENGE VE İLKELERE UYGUN YAŞAM

Bağlantıda bulunduğumuz bütün realiteler içinde tesir alışverişinde bulunurken, ya da bize negatif gelen bir tesirle karşılaşırken göstereceğimiz reaksiyonlar, bizim gelmiş olduğumuz bilgi düzeyini belirlemektedir. Çünkü burada karşımıza aldığı bilgiyi eyleme sokmak, yani uygulamak durumu çıkmaktadır.

Bilgiyi almak kolaydır, ancak kullanırken; karşıya nasıl aktarıyoruz, işte o önemlidir.

Nasıl ki aldıklarımız bize belli bir realite düzeyinde geliyorsa, verecek olduğumuz enerjileri de o realiteye uygun bir yoğunlukta vermek zorundayız.

Meğerki o enerjiyi veremedik, o zaman dışarıdan gelen tesirlerin kurduğu bir kafes içerisinde oluşan bir şuurun ve tesirlerin yönetimi içine gireriz.

Özetle egomuza hizmet etmeye başlarız.

İçsel gerçeklik; Kendi yaşam planımızın ne olduğunu anlamaya çalışmak ve yönlendirilmeye çalışılan yolu fark etmektir.

İçimizdeki gerçek yasalardır.

Biz o gerçeğin bir bölümünü anlayabilirsek, içimizdeki gerçeğe, yani yasalara uyum sağlamış oluruz.

İçsel gerçeklik, Tanrısal Yasalardır, Öz Bilgimizdir.

Zemin hazırlığı yapılırken, insanların içinde bir kıpırdanma oluşturmak gerekir. Yüklenmiş, üst üste binmiş perdelenmiş bir yığın benliğin yerinden çatırdatılıp, birbiri içinde sürtünme enerjisi sağlanması, varlıkların kendi içlerinde kargaşa yaratılması, kendi içine ateşin düşmesi ve o ateşin sarmasını bekleme devridir şimdi.

İşte bu zemin çalışması yapılıyor ki, içimizdeki gerçek ortaya çıksın…

Ateş düştü içimize; gerçek, dışarı çıkmayı bekliyor.

Download Full Premium themes - Chech Here

София Дървен материал цени

Online bookmaker Romenia bet365.ro